USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pinamar Vacances Golf Pinamar Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel

Avanceret Booking
2026-08-27
2026-08-28

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

14

Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel


2 km fra Pinamar Strand, ligger indkvarteringen også 2,1 km væk fra La Nueva Posta.

Pinamar center kan man nå inden for 10 minutters gang.

Cocktails og drikkevarer er tilgængelige på Puerto Banus og Viejo Golf i nærheden.

  • Lokale seværdigheder
  • La Elenita
    3,5 km
  • Camino Parque Los Pioneros
    2,1 km
  • Condominio Puerto Vallarta
    1,9 km
  • Balneario Marbella
    1,2 km
  • Casa De Mar
    2,7 km
  • Valeria del Mar Strand
    4,9 km
  • KU
    2,3 km
  • Pinamar Strand
    1,3 km
  • Lufthavne
  • Villa Gesell lufthavn
    26 km

På hotellet

General

  • Parkering

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

Aktiviteter og afslapning

  • Swimmingpool
  • Have

På værelset

  • Terrasse

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 20:00
Udtjekning: indtil 10:00

Ofte stillede spørgsmål

  • 🌇

    Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel?

    Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra et Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel.
  • 🚗

    Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel?

    Det Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved.
  • Hvilken slags pool er der på det det Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel?

    Der er en swimmingpool på det Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-27
2026-08-28

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Pinamar Vacances Golf Lejlighedshotel, Argentina

Avenida Del Valle Fertil Y De La Lisa, Pinamar, Argentina

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteles-costa-atlantica-de-argentina.com

All rights reserved